Zaznacz stronę

Witam Ciebie na mojej stronie.

Domyślam się, że jeśli tu jesteś, to znaczy, że szukasz dla siebie lub kogoś bliskiego, pomocy w rozwiązaniu życiowych problemów.

Psychoterapia jest drogą do wewnętrznego rozwoju. Przeznaczona jest dla osób, które czują, że psychicznie cierpią, nie są z sobą samym szczęśliwe ale też dla tych, które chcą siebie lepiej poznać i zrozumieć. Jest pomocna dla osób dorosłych, par, młodzieży i dzieci.

Ja pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, który opiera się na założeniu, że każdy człowiek doświadcza różnych myśli, uczuć i wyobrażeń, których nie zawsze jest świadomy. W efekcie dokonuje wyborów, których nie w pełni rozumie i czasami żałuje. Dlatego w trakcie sesji terapeutycznych będziesz mógł/a mówić o sprawach bieżących, myślach, fantazjach, snach, wyobrażeniach. To pozwoli Tobie lepiej zrozumieć siebie i wyrazić głęboko skryte uczucia. Dzięki temu, że terapia polega na rozmowie dwóch osób, pozwala lepiej rozumieć Twój sposób wchodzenia w relacje. Taka praca nad sobą daje Tobie możliwość głębokiej wewnętrznej zmiany i przynosi ulgę w cierpieniu.